X

چرا ثروت آفرینان

 

برای مدیران، صاحبان کسب و کار و افرادی که تفکر کارآفرینی دارند، بسیار مهم است بدانند که سرمایه گذاری آن ها در یک دوره آموزشی چه بازدهی دارد؟ آیا آموزشی که می بینند فکرافزار می شود؟ در ایران قابل استفاده است؟ در کسب کارشان می تواند نتیجه ای داشته باشد؟ و یا تنها فرضیه های رؤیایی برخی کتاب هاست که در عمل اثر بخش نیستند؟!

ثروت آفرینان تنها مرکز تخصصی آموزش کسب و کار ایرانی در کشور است که مفتخر به انجام تحقیقات متعدد مستند و معتبر دانشگاهی در زمینه آموزش های فردی و مدیریتی کارآفرینان بوده و توسط هیئت علمی دانشگاهی - تجربی اداره می شود.

بنابراین دوره های آموزشی این مجموعه مورد توجه و علاقه مدیران و کارآفرینانی است که به دنبال حضور در کلاس های اساتید علمی - تجربی هستند که خود در کسب و کارشان سرآمد و شاخص بوده اند.

تفاوت ویژه این موسسه، طراحی و برگزاری اختصاصی دوره آموزش عالی PMS ) Personal Management System) است، که از سال 1387 با تایید و حمایت علمی و اعتباری دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران اقدام به پذیرش دانشجو در این دوره آموزشی نموده است .

کارنامه درخشان این مجموعه با تاسیس «فرهنگسرای جوانان موفق» در سال 1376 آغاز و درسال 1381 با تغییر اهداف و ساختار هیئت مدیره به موسسه «پژوهشگران جوان برتر» تبدیل و وارد حوزه آموزش الکترونیک و آموزش عالی گردید. درسال 1386 همزمان با تأسیس دانشگاه غیرانتفاعی شاندیز موفق به کسب جایزه کارآفرین برتر کشور و همچنین برگزیده جشنواره قهرمانان صنعت در حوزه IT نائل آمد.

این موسسه با رونمائی اولین رمان آموزش مدیریت کشور «رقص عقابها» در دانشگاه تهران موفق به دریافت لوح زرین دومین جشنواره ستارگان فن آوری کشور شد.

برخی از سوابق اجرایی:

  • برگزاری 450 سمینار آموزشی
  • تولید کتاب، فیلم­های آموزشی در زمینه کارآفرینی
  • همکاری با دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران، دانشگاه صنعت و معدن و ...
  • برگزاری دوره کارآفرینی در اتاق بازرگانی
  • طراح و مجری دوره­های MBA و Pre MBAم(PMS)
  • PMS (Personal Management System) m
  • مجری دوره­های MBA با نگاه به کسب و کار در ایران

 

هم اکنون شما نیز عضو خانواده ثروت آفرینان شوید.

 

خانواده بزرگ ثروت آفرینان

 


اين وبسايت متعلق به خانواده ثروت آفرينان است،در حفظ حقوق آن كوشا باشيد