چگونه با کمک کوچ روشهای جدید را کشف کنیم؟

چگونه با کمک کوچ روشهای جدید را کشف کنیم؟
آنچه در این مقاله می‌خوانید

ما در این قسمت از وب سایت ثروت آفرنیان قصد داریم تا به این نکته اشاره کنیم که چگونه با کمک کوچ روشهای جدید را کشف کنیم؟ به یاد داشته باشید که یک کوچ حرفه ای می تواند به شما برای موفقیت بیشتر کمک کند. ما در ادامه به صورت کامل در خصوص نحوه کمک کردن کوچ به افراد و کسب و کارها برای کشف راه های جدید، بیشتر صحبت خواهیم کرد. علاقه مندان همچنین می توانند برای مطالعه بیشتر در این زمینه به مقاله “چگونه با کمک کوچ چیزی را که دوست نداریم، تغییر دهیم؟” مراجعه کنند.

 

چگونه با کمک کوچ روشهای جدید را کشف کنیم؟

با کمک کوچ روشهای جدید را کشف کنید؟! فقط به این دلیل که کاری در گذشته انجام نشده است، به این معنا نیست که در آینده انجام نمی‌شود. مربیان از پذیرش وضع موجود و ناکارآمدی خودداری کرده، آنها با ایده گرفتن از زمینه‌های مختلف، راه‌های جدیدی را کشف می‌کنند.

برادران مک دونالد، مک و دیک برای بهبود کارآیی مشاغل خود، ایده خط مونتاژ را که توسط هنری فورد برای اتومبیل کامل شده بود، به کار گرفتند و در تجارت همبرگر به کار بردند. همچنین از طریق نقاشی‌های گچ در زمین تنیس و ارکستراسیون اعضای تیم خود را برای تجارت بهینه و اطمینان حاصل کردند که سرعت نباید بر استانداردهای کیفیت بر همه چیز، از نظافت تا تعداد ترشی در هر پتی، تأثیر بگذارد.

کنجکاوی یک ویژگی مهم برای به دست آوردن ایده‌های تازه است. دکتر امیرحسین مظاهری سیف در سمینار کوچینگ مدرن اشاره می‌کند، الهام گرفتن از کوچ فقط از طریق یک شخص نیست که حضور داشته باشد، بلکه می‌توان از یک فیلم و زندگینامه افراد موفق الگوبرداری شود.

کوچ
کوچ

اگر می‌خواهید پیشرفت کنید، کنجکاو باشید؟!

کارشناسان تیم ثروت آفرینان در مقاله چگونه مربی مشکلات را حل می‌کند؟ این سوال را دارند، آیا تا الان در کسب و کار و زندگی با چالش‌ها و مشکلات جدید رو به رو شده‌اید؟ که مسیر حرکت به سمت رسیدن به اهداف و آرزوهایتان را بسته‌اند؟ لازم است بدانید دوره Modern coaching می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند.

در فیلم The Founder رای کروک نتوانست دستگاه‌های میلک شیک خود را در بسیاری از رستوران‌ها بفروشد، اما وقتی سفارش 6 دستگاه را از یک رستوران دور دریافت کرد، کنجکاو شد که بفهمد چرا این همه دستگاه‌های میلک شیک توسط یک رستوران سفارش داده شد. در اینجا، او می‌تواند به سادگی سفارش را تحویل دهد، از سفر طولانی برای پیدا کردن دلیل اجتناب کند، اما کنجکاو شد و تصمیم گرفت از رستوران دیدن کند.

کمک کوچ در کسب و کار

وقتی یک کسب و کار نیازهای مشتریان را تامین می‌کند، مجبور نیست مشتریان را متقاعد کرده و به دنبال آنها باشد، زیرا عرضه محصول مناسب باعث ایجاد تقاضا می‌شود. رستوران‌های مسافرتی قبلاً مکانهای محبوبی در آمریکا بودند اما انتظار معمولاً طولانی بود و اغلب غذا هنگام ورود به اشتباه جمع می‌شد، در مک دونالد اینطور نبود. برای اینکه در متقاعد کردن مشتریان موفق ظاهر شوید، می توانید در دوره فروش و بازاریابی موسسه ثروت آفرینان شرکت کنید.

در مقایسه با بسیاری از رستوران‌های دیگری که ری کروک از آنها دیدن کرد، مک دونالد توانست غذای باکیفیت را با سرعت بسیار بالا و هزینه کم بدون افت کیفیت ارائه دهد. اگرچه مک دونالد خطوط عظیمی داشت، مشتریان از کیفیت و خدمات راضی بودند. بنابراین استفاده از تجربیات کوچ باعث می‌شود که در کار رضایت مشتری را جلب کرده و زودتر به هدف دلخواه رسید.

در این ویدئو دکتر مظاهری این سوال را می‌پرسد که رضایت شغلی چیست؟ چطوری اتفاق می‌افتد؟ برای رضایت شغلی چکار کنیم که کمک کند به رشد و پیشرفت زیادی برسیم. رضایت شغلی یعنی سازگاری محیط و شخصیت فرد، اینکه شما بتوانید با محیطی که در آن هستید، سازگار باشید و کاراکترتان را درست کنید. زمانی که داریم در مورد شخصیت صحبت می‌کنیم؟! به روش کار کردن اشاره دارند، بنابراین کاراکتر یکی از مهمترین دارایی‌های است.

با الهام گرفتن از کوچ، بزرگ فکر کنید؟!

بزرگ فکر کردن مستلزم کشیدن مرزهای امکانات است. پذیرش چالش‌های جدید و ایجاد قابلیت‌هایی برای غلبه بر این چالش‌ها را ممکن می‌سازد. برادران مک دونالد با ابداع و تسلط بر مدل کسب و کار رستوران کارآمد، تصمیم گرفتند به جای چندین رستوران متوسط، یکی از بهترین‌ها را در رستوران درجه یک داشته باشند. ری کروک فکر بزرگی کرد و با پشتکار خود، هنر توسعه کسب و کار را با استفاده از مدل حق رای دادن بدست آورد و تسلط یافت.

کوچ با جذب احساسات و تجربیات خود می‌تواند برای پیشرفت افراد مناسب باشد. برادران مک دونالد مشتاق این محصول بودند “همبرگر “، در حالی که ری کروک علاقه زیادی به پتانسیل‌های تجاری داشت. او آنها را متقاعد کرد تا از طریق حق رای دهندگان تصور کنند که “مک دونالد می‌تواند کلیسای جدید آمریکایی باشد و فقط روزهای یکشنبه باز نمی‌شود “

از کوچ الهام بگیرید

کوچ باید برای افزودن ارزش به جای نام و پول خود انتخاب شود، بیشتر از تجربه و منابع در دسترس برای مطرح شدن در زندگی اهمیت دهد. برای افزایش مك دونالدر، ری كروك می‌خواست صاحبان حق رای دادن متعددی داشته باشد كه از دستورالعمل‌های استانداردسازی، اتوماسیون و انضباط او پیروی كنند.

در ابتدا، او چند صاحب حق رای حقوقی را انتخاب کرد، اما متوجه شد که آنها از نظرات او پیروی نمی‌کنند. بعداً، او افراد طبقه متوسط سخت کوش را برای اخلاق کاری و بلندپروازی با دقت انتخاب کرد. این ایده بسیار موفقیت آمیز بود، زیرا این صاحبان حق رای جدید متمرکز و مایل به پیروی از دستورالعمل‌های ری کروک بودند.

وظیفه اصلی کوچ ایجاد انگیزه در افراد برای دستیابی به هدف مورد نظر در هر زمینه‌ای است که نیاز به پیشرفت دارند. لذا مجموعه‌ای از مهارت‌های خاص و اهداف مهم در زمینه شغلی در هر کسب و کار ایجاد کرده و این مهارت‌ها بسته به نوع فعالیت در افراد مختلف متفاوت است.

البته این را بدانید که یک کوچ می‌تواند، مشاور، مربی و حتی یک دوست باشد که تجربیات موفقی دارد و از طریق مشاوره و کمک از او به هدف دلخواه خواهید رسید.

سخن آخر کوچ به افراد قدرت می‌بخشد که به مسئولیت‌پذیری تشویق شوند، عملکرد فردی خود را بهبود ببخشند و به شناسایی نقاط قوت و فرصت‌های توسعه‌ای شغلی کمک می‌کند. بنابراین هدف از کوچینگ مدرن کمک به بهبود توانایی‌های فردی است. کوچ غالباً تجربه قبلی موقعیت‌های موفق در یک کسب و کار را دارد و می‌تواند تأثیر بگذارد، برای درک بهتر مسائل و حل چالش‌ها.

کوچ
کوچ

 

سخن پایانی

ما در این مقاله به صورت کامل در خصوص این نکته صحبت کردیم که چگونه با کمک کوچ روشهای جدید را کشف کنیم؟ همچنین به شما از مزایای حضور یک کوچ حرفه ای در مسیر موفقیت در کسب و کار صحبت کردیم. شما از این پس می توانید با شرکت در دوره کوچینگ موسسه ثروت آفرینان، توانایی کوچ کردن تیم خودتان را افزایش دهید.

نظرات کاربران

جدیدترین دوره های آموزشی

2990000 تومان
نحوه برگزاری دوره : دوره ویدئویی
2990000 تومان
نحوه برگزاری دوره : دوره ویدئویی
2990000 تومان
نحوه برگزاری دوره : دوره ویدئویی
2990000 تومان
نحوه برگزاری دوره : دوره ویدئویی
2990000 تومان
نحوه برگزاری دوره : دوره ویدئویی
2990000 تومان
نحوه برگزاری دوره : دوره ویدئویی
دوره جامع کوچینگ سوئیسی