درباره موسسه ثروت آفرینان پارس

مرکز آموزشی ثروت آفرینان پارس

 

با مدیریت دکتر امیر حسین مظاهری سیف

مرکز آموزش عالی ثروت آفرینان به عنوان یکی از مراکز تخصصی آموزش‌های مرتبط با علم مدیریت در حوزه تخصصی کسب و کار فعالیت می‌کند. موسس و بنیانگذار این مرکز 22 سال پیش فعالیت خود را در این زمینه آغاز کرده است. ایده راه ‌اندازی این مرکز در سال ۱۳۷۵ شکل گرفته است. 

ثروت آفرینان تخصصی‌ترین مرکز پرورش مدیران و کارآفرینان ایرانی است که می‌خواهند با مدل‌ها و سبک‌های موفق و ناموفق ایرانی به توسعه خود و کسب و کارشان بپردازند.

این مجموعه ماموریت خود را ارائه محصولات و خدمات تخصصی کارآفرینی و مدیریت کسب و کار به صورت کاربردی و براساس الگوهای ایرانی قرار داده است. هدف این مجموعه هدایت پنجاه هزار استعداد ایرانی در جهت رشد و بالندگی اقتصادی کشور طی ده سال قرار داده است.

تیم ثروت آفرینان در سال ۱۳۷۶ اولین فرهنگسرای خصوصی کشور «فرهنگسرای جوانان موفق» را تاسیس کرد. در سال ۱۳۸۱ با تغییر اهداف و بازسازی هیئت مدیره به مرکز «پژوهشگران جوان برتر» تغییر نام داد و با عملکرد جدید وارد حوزه آموزش الکترونیک و آموزش عالی شد.

نتیجه این تلاش‌‌ها انتخاب به عنوان کارآفرین برتر کشور و برگزیده جشنواره قهرمانان صنعت در حوزه IT  و تاسیس دانشگاه غیرانتفاعی «شاندیز» در خراسان رضوی بود.
بعد از کسب جایزه کارآفرینی در سال ۱۳۸۶ و برگزاری دوره‌‌های موفق کارآفرینی در اتاق بازرگانی تهران، ایجاد مرکز تخصصی کارآفرینی مورد توجه قرار گرفت و با همکاری دانشکده کارآفرینی ابتدا دوره‌‌های متفاوت و اثر بخش  PMS و  سپس مرکز ثروت ­آفرینان­ در سال ۱۳۸۷ تأسیس شد.

سوابق اجرایی ثروت آفرینان

گوشه ای از سوابق اجرایی مرکز

ثروت ­آفرینان­ در دوره فعالیت ۱۰ ساله خود توانسته است بیش از صدها سمینار در شهرهای مختلف کشور برگزار نماید؛ و تفاوت استفاده از «کارآفرینان مدرس» را در معرض قضاوت حضار قرار دهد و با تولید بیش از ۱۰۰ برنامه تلویزیونی در شبکه‌های مختلف الگوهای موفق و ناموفق را به جامعه ارائه کرده است.  نتیجه آن این است که ثروت آفرینان اکنون به عنوان مرکز معتبر آموزش و مشاوره فردی و سازمانی شناخته می‌شود، امروز همکار آموزشی دو دانشگاه معتبر کشور است که مدارک معتبری را برای دوره ‌های آن صادر می ‌کنند.

خدمات ثروت آفرینان پارس

کارگاه های آموزشی

شما هم به دنبال افق‌های جدید و کشف فرصت‌های ناب هستید یا تصمیم گرفته‌اید مدار زندگیتان را بسوی پیشرفت و توسعه بچرخانید. منبع کنونی درآمدتان چیست؟ فروشندگی یا مدیر، کارآفرین یا صاحب کسب و کار. شاید فردی آماده و علاقمند به بازاریابی و فروش، رشد و جهش. کاربردی‌ترین شیوه‌ها و مهارت‌های مورد نیازتان که از تجربه الگوهای کارکشته بدست آماده است، در دسترس شماست.

کتاب، فایل صوتی و فیلم های آموزشی

شاید می‌خواهید از زندگی افراد موفق دنیا الگوبرداری کنید و بدانید چرا آن‌ها موفق شدند و با استفاده از همان اصول موفق شوید؟ این همان چیزی است که فقط در ثروت آفرینان وجود دارد. مورد کاوی افراد موفق و ناموفق که باعث شد کتاب رقص عقابها اکنون با تیراژ بالا پرفروش‌ترین کتاب مدیریتی کشور شود. همچنین فایل‌های صوتی، ویدئوهای آموزشی و چندین کتاب مدیریتی معتبر دیگر در حوزه مدیریت را در سایت ما مشاهده می‌کنید.

برگزاری سمینار

اگر می‌خواهید کارآفرینی ممتاز باشید، کسب وکارتان را توسعه دهید یا حتی راه اندازی کنید و از دنیای که در مقابلتان است بی‌اطلاع هسیتد، خانواده ثروت آفرینان با اثرگذارترین و پرتکرارترین سمینارهای آموزشی همراه و همگام شماست. اگر دوست دارید رنج کارآفرینی را نکشید اما یک کارآفرین سازمانی و نتیجه خوبی داشته باشید یا به اندازه ای که تلاش می‌کنید نتیجه بگیرید و بیشتر رشد کنید؛ همراهمان باشید.

دوره های غیرحضوری

اگر مشغله‌های کاری زیادی دارید یا دسترسی به دوره‌ها و سمینارهای حضوری ما ندارید، نگران نباشید. می‌توانید در دوره‌های غیر حضوری ما شرکت کنید و پا به پای سایر دانشجویان ما به کسب مهارت مورد نیازتان بپردازید. ثروت آفرینان با در نظر گرفتن نیاز همه‌ی مخاطبان خود دوره‌های غیرحضوری را برنامه ریزی و ارائه کرده است همین الان دوره مدیریتی خودت را انتخاب کن و آینده درخشانت را بساز.

درباره مدیر و مؤسس ثروت آفرینان

من امیرحسین مظاهری سیف هستم، موسس و مدیر مرکز آموزش عالی ثروت آفرینان
و مدرس دانشگاه  بخشی از فعالیت های من به شرح زیر است :

مشخصات تحصیلی:
مدیریت اجرایی گرایش کسب و کار
کارشناسی ارشد جامعه شناسی

مقالات:
بیش از ۳۰۰ مقاله چاپ شده در روزنامه های ایران، همشهری و آسیا و مجلات راه و پنجره خلاقیت

تالیفات:
ثروت نامرئی – مدیریت زمان – ۱۳۷۴ نشر هامون
پایه های نامرئی – هدف گذاری و برنامه ریزی – ۱۳۷۶ – نشر دکلمه گران
رقص عقابها – اولین رمان آموزش مدیریت ایرانی  -۱۳۸۹  – ثروت آفرینان
چالشگران- رمان آموزش تحول و مدیریت فردی ایرانی  ۱۳۹۵ – ثروت آفرینان
ایستاده در طوفان – رمان آموزش غلبه بر ورشکستگی و بحران – ۱۳۹۷ – ثروت آفرینان

اهداف سازمانی

برای مدیران، صاحبان کسب و کار و افرادی که تفکر کارآفرینی دارند، بسیار مهم است بدانند که سرمایه گذاری آنها در یک دوره آموزشی چه بازدهی دارد؟ آیا آموزشی که می بینند اثر دارد؟ تبدیل به فکرافزار می شود؟ در ایران قابل استفاده است؟ در کسب و کارشان می تواند نتیجه ای داشته باشد یا تنها فرضیه های رویایی برخی کتاب هاست که در عمل اثربخش نیستند؟
ثروت آفرینان تنها مرکز تخصصی آموزش کسب و کار ایرانی در کشور است که مفتخر به انجام تحقیقات متعدد، مستند و معتبر دانشگاهی در زمینه آموزش های فردی و مدیریتی کارآفرینان بوده و توسط هیئت علمی دانشگاهی – تجربی اداره می شود و توانسته است پرفروش ترین کتاب مدیریت ایران و پرتکرارترین سمینارهای مدیریت کشور را به کشور ارائه دهد.

بنابراین دوره های آموزشی این مجموعه مورد توجه و علاقه مدیران و کارآفرینانی است که به دنبال حضور در کلاس های اساتید علمی – تجربی هستند که نتیجه ملموسی را در کسب و کارشان ببیند، سرآمد و شاخص باشند.
تفاوت ویژه این مرکز، طراحی و برگزاری اختصاصی دوره آموزش عالی PMS) Personal Management System) است، که از سال ۱۳۸۷ با تایید و حمایت علمی و اعتباری دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران اقدام به پذیرش دانشجو در این دوره آموزشی کرده است. این مرکز با رونمایی اولین رمان آموزش مدیریت کشور «رقص عقابها» در دانشگاه تهران موفق به دریافت لوح زرین دومین جشنواره ستارگان فناوری کشور شد.