تا ۹۰ درصد تخفیف دوره های آموزشی در جشنواره نوروزی ثروت آفرینان شروع کن ...

مشاوره سازمانی

در شرایط اقتصادی کنونی فضای کسب و کار و بحران های  جهانی و ملی،  باعث شده است که بسیاری از سازمانها با چالشهای بسیار متفاوت و پیچیده در محیط کار مواجه باشند و لزوم توجه به استفاده از تجربیات علمی و عملی مشاورین خبره، اهمیتی مضاعف پیدا میکند. در وضعیت کنونی اقتصاد کشور تلاش برای بهبود و یا حتی حفظ وضع موجود‌، مهم ترین چالش و معضل مدیران و راهبران سازمانها است .

 مشاوره درست، اصولی و کاملا کاربری، و مبتنی بر تجربه فردی و سازمانی می تواند  به مشاغل و کسب و کارهای مختلف  راه‌هایی برای برند شدن، افزایش درآمد و مدیریت ریسک ارائه دهد. از آنجایی که بسیاری از مشاغل تلاش می‌کنند از رقبا جلوترباشند و عملیات روزانه کسب و کار خود را با بیشترین بهره وری و کارآمدی، مدیریی و راهبری  نمایند، به ویژه در مشاغل کوچکتر که نیاز به توسعه و گسترش دارند، استفاده از یک مشاور باتجربه ممکن است به کسب و کارها؛ این امکان را بدهد که به جای تلاش برای حفظ وضع موجود؛ به گسترش و توسعه بیاندیشند و به رشد خود ادامه دهند. اگر کسب و کار شما در هر یک از این زمینه ها مشکلی دارد‌، ایده خوبی است که به دنبال مشاور تجاری باشید. به خاطر داشته باشید که مشاوران تجاری در زمینه‌های تجاری خاصی تخصص دارند‌، بنابراین باید به دنبال یک متخصص تأیید شده در این زمینه باشید. به عنوان مثال‌، در صورت نیاز به بیشترین کمک در برنامه ریزی مالی‌، یک متخصص عملیات استخدام نکنید.

سازمان مشاوره ثروت آفرینان ، با همکاری جمعی از خبره ترین اساتید مدیریت و اقتصاد در بخشهای مختلف، آمادگی دارد تا در زمینه های زیر در خدمت کار آفرینان ، صاحبان کسب و کار و سرمایه گذاران  باشد تا بدین طریق گامی در راستای کمک به بهبود فضای کسب و کار و چالشهای سازمانهای مختلف میهن عزیزمان برداشته باشد. سازمان مشاوره ثروت آفرینان سابقه همکاری با تعداد زیادی از صاحبین کسب و کار در سطح ملی و منطقه ای  را دارد و با عنایت خداوند متعال توانسته ، همراه و پشتیبانی مورد اطمینان برای صاحبین کسب و کار باشد . برخی ازمهمترین شرکا و همکاران تجاری ثروت آفرینان در ادامه ذکر گردیده است .

شرکای تجاری ثروت آفرینان

سازمان مشاوره ثروت آفرینان آمادگی دارد تا در زمینه های ذیل ، در خدمت سازمانها و سرمایه گذاران محترم باشد . 

  1. بررسی ایده های تجاری، مشاوره امکان سنجی و تدوین بیزینس پلن برای شروع کسب و کار
  2. بررسی مشکلات ساختاری سازمانها و مشاوره در جهت بهبود فرآیند ها و روشها با هدف افزایش بهره وری، کارآمدی و چابک سازی سازمان
  3. مشاوره طراحی و پیاده سازی سیستمهای مدرن مدیریتی بر اساس استانداردهای مدیریتی روز دنیا
  4. مشاوره وهمراهی درمذاکرات تجاری در زمینه انعقاد قرارداد ها
  5. مشاوره واحد فروش و طراحی مدل مناسب فروش وبازاریابی برای کسب وکار
  6. بررسی وضعیت وعارضه یابی  سیستم های مالی با هدف افزایش اثر بخشی سرمایه
  7. ارائه آموزشهای سازمانی لازم به پرسنل در جهت افزایش بهره وره فردی و گروهی

سازمان مشاوره موسسه ثروت آفرینان به پشتوانه هیات علمی با تجربه ، ارتباط تنگاتنگ با فضای کسب و کار و تجربه های موفق کاربردی راه اندازی و مشاوره کسب و کارهای مختلف ، در تلاش است تا با کمترین هزینه و بیشترین بازدهی ، راهی نو برای نیل به موفقیت سازمانهای مختلف بگشاید .

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید

لوگوی موسسه ثروت آفرینان

جهت دریافت مشاوره فرم زیر را تکمیل نمائید

گردونه رو بچرخون و عیدی تو دریافت کن

کاربر گرامی با شرکت در گردونه شانس کد تخفیف به ایمیل شما ارسال خواهد شد .

شانس خود را امتحان کنید