0
تومان
0
تومان

دوره جامع سرمایه‌گذاری و پول

دوره جامع پول و سرمایه‌گذاری
مبلغ سرمایه‌گذاری در دوره: 8,300,000
وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
8,300,000
()

 سرمایه‌گذاری چیست؟

سرمایه‌گذاری در لغت به فعالیتی گفته می‌شود که با پول سنجیده می‌شود. اما انواع مختلفی دارد. در سرمایه‌گذاری مالی، نوعی از خرید با پول انجام می‌شود. فعالیت‌هایی که انجام می‌شود تا انتظار شما را برای کسب سود برآورده کند؛ اختصاص سرمایه نام دارد.

سرمایه‌گذاری در طول تاریخ اقتصاد، همواره با در نظر داشتن امکان ریسک در کوتاه‌مدت و بلندمدت همراه بوده است. برنامه‌ریزی صحیح با در نظر گرفتن میزان دارایی‌، نیاز به علمی جامع دارد. اگر زمان کافی برای کسب مهارت سرمایه‌گذاری را به شکل گسترده ندارید، دوره‌های جامع سرمایه‌گذاری و پول، به شما کمک خواهد کرد تا پس از کسب اطلاعات جامع و کافی با دسترسی آسان، بتوانید به راحتی سرمایه‌گذاری موردنظر خود را انجام دهید و به پول دست یابید.

ثروت‌آفرینان، بر آن است تا با ارائه سال‌ها تجربه و تخصص و همچنین بهره‌گیری از منابع بی‌شمار در علم کسب‌وکار و اقتصاد، دوره‌های کاربردی سرمایه‌گذاری و پول را در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

 دوره سرمایه‌گذاری و پول

اهمیت توسعه مهارت درک ماهیت پول و فن سرمایه‌گذاری در شرایط کنونی که بتواند منجر به تولید دارایی مثبت، مولد و مطمئن گردد، بر هیچ‌کس پوشیده نیست. پول و سرمایه‌گذاری اگر مهم‌ترین دغدغه اجتماعی بشر نباشد، قطعا از مهم‌ترین‌هاست در مراوده با دیگران. در دورۀ جامع پول و سرمایه‌گذاری موسسه آموزشی ثروت آفرینان مهارت‌های سرمایه‌گذاری خود را توسعه و عمق می‌بخشیم.

در این دوره، افراد می‌آموزند که چگونه و از چه راه‌هایی آگاهی اقتصادی خود را افزایش دهند. با گذراندن این دوره، مهارت‌های زیر را کسب خواهید کرد:

– یافتن مدل شخصی کسب‌وکار    
– شناخت دوره‌های زندگی و سرمایه‌گذاری بر اساس آن
انتخاب بهترین شغل و توسعه آن
ایجاد اکوسیستم و شناسایی آن برای زندگی و سرمایه‌گذاری
هم‌افزایی اکوسیستم‌ها
پرتفوی سرمایه‌گذاری
– زمین بازی پول‌سازی
پایه‌ریزی رهبری ثروت‌آفرین
مدل‌های کسب‌وکار
جریان ثروت آفرین
– مهارت های ایجاد مولد ازمولد
شناخت الگوهای مالی
بررسی ورشکستگی

سرفصل‌های دوره جامع سرمایه‌گذاری و پول:

دوره هوش مالی (11 ویدئو، 509 دقیقه به همراه 5 قسمت صوتی‌): پس از جمع‌آوری اطلاعات درباره امور مالی نهادهایی که برای هر گونه سرمایه‌گذاری مدنظر دارید؛ درک ماهیت و توانایی‌های آنها، یعنی هوش مالی و شما به این هوش مالی نیازمندید. دستاوردهایی که با گذراندن دوره هوش مالی کسب خواهید کرد، عبارتنداز:

یافتن راه‌کارهارهای مناسب کسب‌وکار

– یادگیری تطبیق الگوی شخصیتی و مالی

– کنترل سرمایه و توسعۀ آن

– توانایی ارائه طرح‌های کسب‌وکار

دوره شم اقتصادی ( 12 ویدئو،632 دقیقه به همراه 8 قسمت صوتی): شم اقتصادی به مجموعه‌ای از مهارت‌ها اطلاق می‌شود  که به شما کمک مي‌کند ثروتی بیشتر، مستمر و امن را برای خودتان ایجاد کنید. صاحبان شم اقتصادی توانایی این را دارند که از هیچ پول بسازند، این در حالی است که اشخاص معمولی جامعه در بند باورهای نادرست، تمامی عمر فقط برای کسب درآمد کار می‌کنند. مطالعات گواه این است که اشخاص دارای شم اقتصادی این الگوها را به صورت مستقیم یا غیرمستقیم از یک یا چند نفر از اشخاص تاثیرگذار در زندگیشان آموخته‌اند.

دکتر مظاهری در موسسه ثروت آفرینان از این دست افراد است که با کمک ایشان و گذراندن دوره‌های وی، تفاوت در نوع تصمیم‌گیریتان بعد از مدت کوتاهی مشخص خواهد بود.

دستاوردهای دوره شم اقتصادی:

– قدرت تصمیم‌گیری در مدیران برای تعیین جایگاه مناسب کارمندان

– جلوگیری از ایجاد ریسک مالی

– توانایی نوع هدف‌گذاری و افزایش میزان بازدهی

– بهینه‌سازی ساعات کاری

– توانایی تشخیص مشکلات خاص هر شغل و برنامه‌ریزی صحیح برای آنها

دوره ثرورت‌آفرینی فراآگاه (14 ویدئو، به همراه 10 قسمت صوتی): در این دوره، چهار تکنیک مهم به نام‌های نظریه یخ و لوین، تئوری انهدام و پله خواهید آموخت که براساس تئوری‌های جهانی بررسی و به‌ کار گرفته شده است. در دوره فراآگاه قرار است متقاضیان یادگیری مسیر نسبتاً سخت اما بسیار کاربردی را شروع کنند که دستاوردهای مهمی از قبیل تغییر از وضعیت کنونی به وضعیت ایده‌آل، به‌روزرسانی ایده‌ها به شکل مستمر، یادگیری تکنیک پله، یادگیری اصول تحول، ماتریس تغییر و… را خواهید آموخت.

مخاطبان دوره سرمایه‌گذاری، مخصوص اقشار خاص و یک قالب شغلی خاص نیست بلکه همۀ افراد در هر سن و ردۀ شغلی می‌توانند از این دوره استفاده کنند و شیوۀ صحیح سرمایه‌گذاری صحیح را بیاموزند. این سرمایه‌گذاری‌ها هم در زندگی اجتماعی و هم در زندگی مالی و سایر جنبه‌ها کاربرد دارد.

دوره جامع سرمایه‌گذاری و پول، حاوی فایل‌های PDF، دفترچه‌های تمرین نیز هست که بسیار تشویق‌کننده و کارآمد هستند. با حضور در کلاس‌ها و داشتن این دفترچه‌ها، خودآگاهی شما نسبت به برنامه‌ریزی کردن افزایش می‌یابد.

نکته مهم: ویژگی اصلی و متمایز دوره پول و سرمایه‌گذاری، توسعه این مهارت بر اساس تجربیات عملی بزرگ‌ترین ثروت آفرینان جهان است.

نحوه برگزاری دوره‌ها، در قالب آموزش ویدئویی است و شامل پادکست‌های صوتی مکمل نیز می‌شود. این دوره‌ها 3 کلاس حضوری (مسترکلاس) از این سه درس نیز دارند که در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه برگزار می‌شوند. پس از اتمام دوره، شما مدرک موسسه QAL انگلستان را نیز کسب خواهید کرد.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا:

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

معرفی دوره

دوره جامع پول و سرمایه‌گذاری
پخش ویدیو

اطلاعات دوره