دوره اصول و فنون مذاکره

دوره اصول و فنون مذاکره موسسه ثروت آفرینان
وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
IRR3990000

دوره جامع اصول و فنون مذاکره

 • آیا خودتان را آنقدر قدرتمند می بینید که در هر شرایطی بتوانید حرف خودتان را به کرسی بنشانید؟
 • آیا اطرافیان شما همیشه به حرف های شما گوش می دهند و در کارها از شما مشورت می خواهند؟
 • آیا شده از شما بخواهند برای یک برنامه ازدواج یا یک معامله همراه کسی بروید تا برایش امتیاز بگیرید؟
 • آیا تا به حال شده فقط به دلیل اینکه نتوانستید طرف مقابلتان را متقاعد کنید، یک فرصت و پول خوبی را از دست بدهید؟ و بعدها افسوس آن را بخورید!

قدرت چانه زنی و متقاعد سازی، هنر است!

حتما در زندگی‌تان افرادی را دیده‌اید که به راحتی می توانند با همه ارتباط برقرار کنند و با حرکات بدن و صحبت هایشان، هرکسی را برای منظور خود، راضی و متقاعد سازند.

من خودم، یکی از کسانی بودم که با دیدن این افراد، به توانایی‌هایشان غبطه می خوردم و همیشه در آرزوی آن بودم که بتوانم مثل آنها، فردی خوش صحبت و تاثیرگذار، که توان این را دارد تا هرکسی را مجذوب سخنانشان کند، باشم. این امر به من کمک می کرد تا در جلسات کاری، مذاکرات رسمی، اجتماع، خانواده و در هر شرایط دیگری بتوانم به سادگی حرف‌هایم را زده،‌ شرکا و همکارانم را در گفتگوها متقاعد ساخته و فرصت های خوبی را برای خودم خلق کنم.

بعد از چند باری که در جلسات و گفتگوها ناموفق بودم و از مذاکرات یا بازنده بیرون می آمدم یا امتیازات فراوانی را به طرف مقابلم واگذار کرده بودم، تصمیم گرفتم این فرآیند را اصلاح کنم، اوضاع دیگر نمی بایست به این گونه پیش می‌رفت، این روند شکست ها باید متوقف می‌شد! پس شروع کردم به جستجو کردن برای اینکه چگونه ضعفم در مذاکرات را تقویت کنم.

در یکی از جلسات کاری از مدیر بازرگانی موفقی سوال کردم چگونه توانسته است به این گردن کلفتی کلامی برسد!! اینجا بود که متوجه شدم، داشتن توانایی مذاکره و هنر متقاعد کردن افراد، کاری است که هر کسی می تواند آن را یاد بگیرد و این علم کاملا اکتسابی است، که با آموزش دیدن و تمرین صحیح به راحتی می توان آن را فرا گرفت.

از ابتدای طول تاریخ بشریت، ما در دنیایی زندگی می کنیم که تمام مدت عمر خود را، باید در تعامل و ارتباط با سایر آدم ها باشیم، زیرا به تنهائی نمی توانیم همه نیازهای خود را رفع کنیم، پس باید فنون مذاکره را بلد باشیم تا بتوانیم کارها را پیش ببریم تا در مذاکراتمان تبدیل به فردی برنده شویم.

پس اگر می خواهید توانایی قدرت مذاکره کردن را در خود تقویت کنید و از این زمان به بعد در جلسات کاری و زندگی تان پیروز و برنده باشید، وقت آن رسیده تا فنون مذاکره کردن را یاد بگیرید و از آنها استفاده کنید. پس دوره اصول و فنون مذاکره را از دست ندهید و برای قوی شدن خود در این مسیر ثبت نام کنید.

اهـــــداف این دوره

 • آشنایی و یادگیری استراتژی ها و تاکتیک های مذاکرات موفق
 • داشتن خلاقیت و نوآوری در دستیابی به توافق مناسب در جلسات
 • آشنایی با ترفندها، تحلیل آنها و بهبود ارتباطات غیر کلامی
 • رعایت نکات اجرایی که باید در مذاکرات و جلسات مذاکره
 • مهارت های ارتباطی و ارتباطات غیرکلامی برای موفقیت در مذاکره
 • مذاکره به شیوه چانه زنی و برد-باخت و مبانی اولیه مذاکرات

اگر می خواهی نتیجه را به نفع خودت تغییر دهی، فن بیانت را قوی کن. این یک معجزه است!

این دوره مناسب چه کسانی است؟

تجربه خانواده بزرگ ثروت آفرینان نشان می دهد که این سمینار ۲ روزه اثری عمیق بر تقویت توانایی افراد در نحوه مذاکرات شرکت کنندگان می گذارد.

مخاطبان این دوره افرادی هستند که می خواهند با تقویت فنون مذاکره خود، ثروت آفرینی کنند و به موفقیت های طلائی برسند. فعالان اقتصادی ، تولیدکنندگان، مدیران عامل شرکت ها، مشاوران ، بازاریابان، کارشناسان فروش،فروشندگان، فعالان کسب و کارهای اینترنتی و حتی جوانانی که تصمیم دارند به دنیای کسب و کار وارد شوند و… اشخاصی هستند که این جامعه تشکیل می دهند.

شما می توانید با ثبت نام در سمینار و حضور در روز اول نسبت به ادامه یا پس گرفتن مبلغ سرمایه گذاری خود تصمیم بگیرید و یک روز را میهمان ثروت آفرینان باشید.

در پایان این سمینار چه دست آوردهایی خواهید داشت؟

 • با شناخت و استفاده به موقع از ابزارهای مذاکره شرایط را همیشه به نفع خود تمام کنید.
 • با آگاهی از فنون مذاکره، اشتباهات رایج را انجام ندهید و از فریب خوردن جلوگیری کنید.
 • پیروزی قطعی را با ارتباطات موثر و پایدار، اعتبار سازی در فرایند انواع مذاکره بدست خواهید آورد.
 • قدرت نفوذ کلام خود را افزایش دهید و در هر شرایط و محیطی در مذاکرات و معاملات‌تان برنده باشید.
 • با شناخت و استفاده صحیح از زبان بدن و خلق حرکات خاص و دقت در نوع رفتار متناسب با جنسیت مخاطب، می توانید در مذاکرات‌تان تاثیرگذاری بیشتری داشته باشید.
 • با کلامتان از منابع و تخصص و زمان دیگران بهره مند شوید

شناسنامه درسی سمینار

 • محورهای اصلی تمرکز درس :

روش های اثرگذاری بر دیگران ، ایجاد جذابیت و متقاعدسازی، فرمولهای جنسیتی ، تله‌های مذاکره ، آنچه یک مذاکره کننده حرفه ای باید بکار بگیرد، بایدها، نبایدها و اشتباهات مخرب در مذاکرات، مهارت‌های برقراری ارتباط برای دستیابی به موفقیت، تکنیک‌ها و استراتژی‌های یک مذاکره موفق

 • پیش نیاز درس :

نیاز به هدایت دیگران و استفاده از منابع و توانایی آن‌ها در پیشبرد اهداف / علاقه به یادگیری/ فردی که تصمیم دارد، استعداد و توانایی‌های خود را به نتیجه تبدیل کند و لذت ببرد.

 • تمرین اجباری : در طول دوره دارد.
 • دوره پیشنهادی بعدی همزمان با مطالعه : پیوستن به دوره MBA بر مبنای نیاز کاری شما

روایتی از خانم هاشمی

روایتی از آقای هراتی

نظرات دانش پذیران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معرفی دوره

اطلاعات دوره

هزینه ثبت نام :
2990000 تومان
تعداد جلسات :
1 فصل
8 جلسه
مدت زمان :
10 دقیقه
تعداد دانش پذیران :
+18 دانش پذیر
سطح آموزشی :
مقدماتی
نوع دوره آموزشی :
دوره ویدئویی
آخرین بروزرسانی :
شهریور 1401
دوره های مکمل :
یک