در این مقاله لینک دانلود رایگان کتاب صوتی هوش مالی رابرت کیوساکی و نسخه pdf آن را در اختیار علاقمندان به مطالعه کتاب های هوش مالی قرار داده ایم. رابرت کیوساکی، ثروتمند خود ساخته و بهترین نویسنده کتاب های هوش مالی در دنیا است. وی در سال 2005 نیز جایزه بهترین نویسنده سال را دریافت؛ نسخه های چاپ شده کتاب او میلیون ها بار چاپ شده و در سراسر دنیا به فروش رسیده است.


نام معروف ترین کتاب هوش مالی رابرت کیوساکی

این نویسنده و ثروتمند خودساخته کتاب های متعددی در زمینه هوش مالی نوشته است. نام معروف ترین کتاب هوش مالی رابرت کیوساکی، “هوش مالی یک میلیاردر را داشته باش” است.

می توان گفت هوش مالی رابرت کیوساکی، بسیار بالاست زیرا او از دوران کودکی تحت آموزش برای تقویت هوش مالی قرار گرفته است. به همین دلیل در کتاب های هوش مالی خود تاکید بر این دارد که به کودکان نیز آموزش هایی در زمینه شناخت پول داده شود تا بتوانند در آینده به استقلال مالی برسند.

مطالعه کتاب های هوش مالی رابرت کیوساکی، نظیر کتاب هوش مالی یک میلیاردر را داشته باش و کتاب پدر پولدار پدر بی پول، مناسب همه افراد جامعه در طبقات مختلف اجتماعی (فقیر- متوسط- ثروتمند) است.

شما در هر سنی که باشید نیاز به شناخت بهتر و روشن از ماهیت حقیقی پول و مفاهیم هوش مالی نظیر مفهوم واقعی دارایی، بدهی، هزینه، سرمایه، وجوه در گردش و … خواهید داشت.

کیوساکی در آموزش های خود می گوید اگر مطابق با آموخته های من عمل کنید، به این ترتیب می توانید پول را در زندگی خود به کار گرفته و ثروت آفرینی کنید در غیر این صورت برده پول خواهید بود.

مفاهیمی که شاید به نظر ساده بیاید ولی اغلب افراد در مشاغل مختلف حتی در شغل های حسابداری از کاربرد این مفاهیم در زندگی خود غافل هستند. بنابراین پیشنهاد می دهیم مطالعه کتاب هوش مالی رابرت کیوساکی را از دست ندهید و حتما از نسخه صوتی یا pdf آن برای تقویت هوش مالی خود و ثروت آفرینی استفاده نمایید.


دانلود رایگان کتاب صوتی هوش مالی رابرت کیوساکی

دانلود رایگان کتاب هوش مالی رابرت کیوساکی

دانلود رایگان نسخه PDF کتاب هوش مالی یک میلیاردر را داشته باشید.

 

دانلود رایگان نسخه PDF کتاب هوش مالی یک میلیاردر را داشته باشید.


معرفی کتاب هوش مالی رابرت کیوساکی

کتاب هوش مالی رابرت کیوساکی “هوش مالی یک میلیارد را داشته باشید” نام دارد. در این قسمت خلاصه ای از این کتاب پرطرفدار را می خوانید:

کتاب هوش مالی رابرت کیوساکی به استناد به این مفهوم که هوش مالی یک توانایی ذهنی قابل تقویت بوده که قادر است ثروت را وارد زندگی شما کند و روش هایی را برای مدیریت امور مالی آموزش می دهد. نویسنده در این کتاب می گوید که چگونه می توان به استقلال مالی رسید.

در حقیقت هدف کتاب هوش مالی یک میلیاردر را داشته باشید، کمک به افزایش هوش مالی و افزایش میزان آگاهی از مسائل مالی و ثروتمند شدن است.

در این کتاب پاسخ این سوال را می خوانید که آیا پول به تنهایی باعث ثروتمند شدن می شود؟ رابرت کیوساکی در کتاب هوش مالی خود به خوبی شرح می دهد که پاسخ این سوال منفی بوده و پول نمی تواند باعث ثروتمند شدن شود.

برای ثروتمند بودن لازم است توانایی افزایش درآمد بدون سخت کار کردن را داشته باشید. این توانایی زمانی به دست می آید که مفهوم ماهیت اصلی هر گروه از انواع خریدهایی که انجام می دهید بدانید.

خریدها در چند گروه کلی دسته بندی می شوند، گروه اول هزینه هایی هستند که به ظاهرا درآمد به نظر میرسند اما در واقع هزینه هستند. زیرا بابت نگهداری و استفاده از آنها باید متحمل هزینه هایی شوید که تامین آن از منبع درآمدتان خواهد بود. در واقع هر خریدی که موجب سرازیر شدن پول به حساب دارایی شما نشود، هزینه محسوب می شود.

اشخاص ثروتمند حقیقی از منبع درآمد خود هزینه نمی کنند و اجازه خروج حتی یک دلار از ستون درآمدهای خود را نمی دهند. بلکه منبع تامین هزینه های آنها، سود سرمایه گذاری در کسب و کارهایی است که زمانی صرف انجام آنها نمی کنند و صرفا بر آنها نظارت دارند.

رابرت کیوساکی در کتاب هوش مالی یک میلیاردر را داشته باشید، رازهایی که بازگو می کند که شما کمک می کند تا الگوهای فکری هوش مالی را بشناسید.

در کتاب هوش مالی رابرت کیوساکی می خوانید که اگر پول بسیار زیادی را در اختیار یک انسان فقیر قرار دهید او ثروتمند نمی شود. زیرا صرفا به خرج کردن و هزینه کردن می پردازد و از هوش مالی برای به کار گرفتن پول برخوردار نیست. بنابراین صرف مدت کوتاهی پول را تمام کرده و نقطه اول بازگشته و حتی فقیرتر می شود.


معرفی کتاب هوش مالی رابرت کیوساکی


در کتاب هوش مالی رابرت کیوساکی می خوانید :

1- افراد فقیر به طور مداوم کار سخت و طاقت فرسا برای بدست آوردن پول انجام میدهند و تمام پول خود را هزینه می کنند به همین در پایان روزهای زندگی خود بدون هیچ دارایی خسته و فرسوده از دنیا میروند، افراد فقیر برده پول هستند.

2- افراد طبقه متوسط سعی دارند با بدهی و وام خانه، ماشین و لوازم لوکس زندگی بخرند تا ثروتمند به نظر بیایند. اما حقیقت این است که کمر آنها زیر بار قسط و بدهی خم شده و در طول زندگی مدام برای پول کار می کنند تا بتوانند قسط ها و هزینه های زندگی خود را پرداخت کنند. آنها برای این خریدهای تجملی از منبع درآمد شغل خود استفاده می کنند و هر ماه منتظر دریافت حقوق از کارفرمایان خود هستند.

افراد متوسط سعی می کنند بیشتر کار کنند، اضافه کاری کرده و یا دنبال شغل دوم بگردند تا پول بیشتری بدست بیاورند اما حقیقت این است که آنها هرگز پولدار نمی شوند ولی کارفرمای آنها پولدار می شود. زیرا تمام طول زندگی خود را برده پول بوده و برای پرداخت هزینه ها کار کرده اند، افراد متوسط برده پول هستند.

3- افراد ثروتمندی نیز هستند که در گروه برده های پول دسته بندی شده اند زیرا ترس از دست دادن ثروتی را دارند که تاکنون بدست آورده اند به همین دلیل بیشتر و بیشتر پول می سازند اما ترس آنها کم نشده و حتی بیشتر می شود. زیرا به این فکر می کنند که اگر دارایی های خود را از دست بدهند، چه پاسخی به اطرافیانشان باید بدهند؟

4- گروه آخر ثروتمندان هستند که با به کارگیری افراد باهوش تر از خود و افراد سخت کوش، ثروتمند می شوند آنها ستون درآمد خود را به طور مداوم بالا می برند و هزینه های خود را کاهش می دهند. ثروتمندان هزینه خرید کالاهای لوکس خود را از منبع شغلشان پرداخت نمی کنند بلکه از منبع سود کسب و کارشان پرداخت می کنند.

با مطالعه کتاب هوش مالی رابرت کیوساکی به خوبی مفهوم تفاوت میان شغل و کسب و کار را درک کرده و متوجه می شوید که چه خریدهایی هزینه و کدام خرید دارایی است. دارایی ها 24 ساعته به درآمد شما اضافه می کنند ولی هزینه ها از حساب درآمد شما پول خارج می کنند.

در کتاب هوش مالی رابرت کیوساکی می خواهید که چگونه و طی چه فرایندی افرادی که بیشتر کار می کنند هرگز پولدار نمی شوند. لازم است به جای فعالیت فیزیکی و مداوم، از هوش خود برای کسب درآمد استفاده کنید. پیشنهاد می کنیم در همین صفحه دانلود رایگان کتاب هوش مالی رابرت کیوساکی را انجام داده و هوش مالی خود را تقویت کنید.

در کتاب هوش مالی رابرت کیوساکی مثال های متعدد برای درک مفاهیم و رازهای میلیاردر شدن آورده شده است. رابرت کیوساکی در کتاب هوش مالی یک میلیاردر را داشته باش می گوید ما می خواهیم روش هایی را به شما معرفی کنیم که با حذف هزینه های اضافه و بدون هرگونه ضرر و زیان به میزان سود و سرمایه قابل توجهی دست پیدا کنید.

در این کتاب 5 روش قانون برای ثروتمند شدن و آموزش نحوه تصمیم گیری برای پول و سرمایه شرح داده شده است. با مطالعه این کتاب هوش مالی، رازهای ثروت آفرینی برایتان روشن می شود و در می آید که چرا بسیاری از افراد برای کسب سود و افزایش سرمایه می جنگند.

در واقع هدف کتاب هوش مالی یک میلیاردر را داشته باشید، کمک به شناسایی فرصت ها، تقویت نبوغ مالی و شرح این دلیل است که چرا برخی از افراد ثروتمند هستند و به درستی تصمیم می گیرند.

در این کتاب می خوانید که بسیاری از مردم تصور می کنند که هر چیزی که برای پول صرف شود، تبدیل به سرمایه می شود. اما این صحیح نیست و اگر شما پول و سرمایه خود را فقط در یک سبد سرمایه گذاری کنید ممکن است نه تنها پول و سرمایه بلکه هر آنچه در زندگی دارید را از دست بدهید.

بنابراین سرمایه خود را در سبدهای مختلف نظیر طلا، سهام، اوراق بهادار، ملک و … تقسیم کنید. با مطالعه کتاب هوش مالی یک میلیاردر را داشته باشید، می توانید هوش مالی خود را تقویت کنید.

کیوساکی می گوید در سنین نوجوانی علاقه به خرید و فروش طلا داشته و قبل از اینکه پولش را صرف خرید و فروش املاک و مستغلات کند، شروع به خرید و فروش طلا می کرده است. وی تاکید می کند که نباید کل درآمد خود را در یک سبد سرمایه گذاری کرد و لازم است پولتان را در بازارهای مختلف مالی سرمایه گذاری نمایید.


دانلود رایگان کتاب صوتی هوش مالی رابرت کیوساکی


جمع بندی کلی

مطالعه کتاب های هوش مالی به ویژه کتاب هوش مالی رابرت کیوساکی شیوه خوبی برای تقویت هوش مالی است این کتاب که نسخه های چاپی آن پرفروش ترین کتاب های هوش مالی در دنیا هستند، تاکنون تاثیر بسیاری بر تغییر روند زندگی افراد در سطوح مختلف اجتماع داشته است.

اما می توان گفت صرفا بهره بردن از امکان دانلود رایگان کتاب صوتی هوش مالی رابرت کیوساکی و مطالعه آن مفید است ولی کافی نیست. زیرا معمولا بعد از مدتی نکات طلایی کتاب ها فراموش می شوند و فرد بار دیگر به عقاید و زندگی سابق خود باز می گردد.

اما راه حل این مشکل چیست و چطور می توان قوانین هوش مالی را در زندگی به کار گرفت و آنها را به افکار و عقاید محکم در طول زندگی تبدیل کرد؟

برای این کار نیاز به قرار گرفتن در محیطی مناسب برای آموزش، رفع سوالات و ابهامات موضوع وسیع هوش مالی است. انجام تمرینات متوالی برای نهادینه شدن این قوانین ساده و کاربردی از ضروریات زندگی هر انسانی است.

بهترین روش برای تقویت هوش مالی، استفاده از دوره هوش مالی می باشد؛ موسسه ثروت آفرینان  با بیش از 35 سال سابقه فعالیت در زمینه برگزاری دوره های ثروت آفرینی اقدام به برگزاری دوره هوش مالی با سرفصل های تخصصی به همراه سمینارها و کارگاه های آموزشی نموده است.

شما عزیزان از سراسر کشور می توانید برای اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام در دوره هوش مالی حضوری یا آنلاین، با شماره تلفن های مندرج در همین صفحه تماس حال فرمایید: